Logo

Lokal użytkowy do wynajęcia, 452,58 m², oferta nr 2255/4112/OLW

43 000 zł

95 zł /m²

Rata 201 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Wrocław, Stare Miasto, Ruska

Lokal użytkowy 452,58 m², oferta nr , 2255/4112/OLW, Wrocław, Stare Miasto, Ruska
2255/4112/OLW - zdjęcie nr 0
2255/4112/OLW - zdjęcie nr 1
2255/4112/OLW - zdjęcie nr 2
2255/4112/OLW - zdjęcie nr 3
2255/4112/OLW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 452.58 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

95 zł

Powierzchnia:

452,58 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą