Logo

Nowy lokal użytkowy, 149,82 m², oferta nr H04

1 056 231,00 zł

7 050,00 zł /m²

Rata 4 942 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Poznań, Winogrady, Nowe Winogrady, ul. Hawelańska 6

Lokal użytkowy 149,82 m², oferta nr H04, Nowe Winogrady - lokale użytkowe, Poznań, Winogrady, Nowe Winogrady, ul. Hawelańska 6
Nowe Winogrady - lokale użytkowe - zdjęcie nr 0
Nowe Winogrady - lokale użytkowe - zdjęcie nr 1
Lokalizacja lokalu użytkowego 149.82 m², H04
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Cena za m²:

7 050,00 zł

Powierzchnia:

149,82 m²