Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 72,00 m², oferta nr LS-14746

430 000 zł

5 972 zł /m²

Rata 2 012 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty Waliszczak Nieruchomości

Piotrków Trybunalski, J. Słowackiego

Lokal użytkowy 72,00 m², oferta nr , LS-14746, Piotrków Trybunalski, J. Słowackiego
LS-14746 - zdjęcie nr 0
LS-14746 - zdjęcie nr 1
LS-14746 - zdjęcie nr 2
LS-14746 - zdjęcie nr 3
LS-14746 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 72 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

5 972 zł

Powierzchnia:

72,00 m²

Piętro:

1 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą