Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 281,80 m², oferta nr FRP-LS-198902

650 000 zł

2 307 zł /m²

Rata 3 041 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty Nieruchomości Furman

Piła

Lokal użytkowy 281,80 m², oferta nr , FRP-LS-198902, Piła
FRP-LS-198902 - zdjęcie nr 0
FRP-LS-198902 - zdjęcie nr 1
FRP-LS-198902 - zdjęcie nr 2
FRP-LS-198902 - zdjęcie nr 3
FRP-LS-198902 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 281.8 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

2 307 zł

Powierzchnia:

281,80 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą