Logo

Nowy lokal użytkowy, 47,04 m², oferta nr U07

705 600 zł

15 000 zł /m²

Rata 3 301 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Nowy Dwór Mazowiecki, Kępa Nowodworska, ul. Przejazd 2

Lokal użytkowy 47,04 m², oferta nr U07, Villa Austeria - lokale usługowe, Nowy Dwór Mazowiecki, Kępa Nowodworska, Kępa Nowodworska, ul. Przejazd 2
Villa Austeria - lokale usługowe - zdjęcie nr 0
Villa Austeria - lokale usługowe - zdjęcie nr 3
Lokalizacja lokalu użytkowego 47.04 m², U07
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Cena za m²:

15 000 zł

Powierzchnia:

47,04 m²

Piętro:

parter

Termin oddania:

II kwartał 2026

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą