Logo

Lokal użytkowy do wynajęcia, 144,45 m², oferta nr HIZI127

9 000 zł

62 zł /m²

Lokal użytkowy z oferty Metrohouse

Łódź, Bałuty

Lokal użytkowy 144,45 m², oferta nr , HIZI127, Łódź, Bałuty, Bałuty
HIZI127 - zdjęcie nr 0
HIZI127 - zdjęcie nr 1
HIZI127 - zdjęcie nr 2
HIZI127 - zdjęcie nr 3
HIZI127 - zdjęcie nr 4
HIZI127 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

62 zł

Powierzchnia:

144,45 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą