Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 93,41 m², oferta nr 1939/2089/OLS

864 900 zł

9 259 zł /m²

Rata 4 047 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty homfi

Łódź, Bałuty

Lokal użytkowy 93,41 m², oferta nr , 1939/2089/OLS, Łódź, Bałuty, Bałuty
1939/2089/OLS - zdjęcie nr 0
1939/2089/OLS - zdjęcie nr 1
1939/2089/OLS - zdjęcie nr 2
1939/2089/OLS - zdjęcie nr 3
1939/2089/OLS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 93.41 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

9 259 zł

Powierzchnia:

93,41 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą