Logo

Nowy lokal użytkowy, 125,84 m², oferta nr LU1

4 579 880 zł

36 394 zł /m²

Rata 21 428 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty Wenecja 1

Kraków, Stare Miasto, Piasek, ul. Wenecja / Garncarska

Lokal użytkowy 125,84 m², oferta nr LU1, Wenecja 1 - lokale usługowe, Kraków, Stare Miasto, Piasek, ul. Wenecja / Garncarska
Wenecja 1 - lokale usługowe - zdjęcie nr 0
Wenecja 1 - lokale usługowe - zdjęcie nr 2
Lokalizacja lokalu użytkowego 125.84 m², LU1
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Cena za m²:

36 394 zł

Powierzchnia:

125,84 m²

Piętro:

parter

Termin oddania:

II kwartał 2025

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą