Logo

Lokal użytkowy do wynajęcia, 350,00 m², oferta nr 108/12320/OLW

25 000 zł

71 zł /m²

Rata 117 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty Union House Łukasz Zbieżek

Kraków, Stare Miasto, Mała

Lokal użytkowy 350,00 m², oferta nr , 108/12320/OLW, Kraków, Stare Miasto, Stare Miasto, Mała
108/12320/OLW - zdjęcie nr 0
108/12320/OLW - zdjęcie nr 1
108/12320/OLW - zdjęcie nr 2
108/12320/OLW - zdjęcie nr 3
108/12320/OLW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 350 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

71 zł

Powierzchnia:

350,00 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą