Logo

Nowy lokal użytkowy, 546,98 m², oferta nr LU5

7 466 277 zł

13 650 zł /m²

Rata 34 933 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kielce, Bocianek, al. Solidarności / ul. Świętokrzyska

Lokal użytkowy 546,98 m², oferta nr LU5, Sky Trust etap II lokale użytkowe, Kielce, Bocianek, al. Solidarności / ul. Świętokrzyska
Sky Trust etap II lokale użytkowe - zdjęcie nr 0
Sky Trust etap II lokale użytkowe - zdjęcie nr 3
Lokalizacja lokalu użytkowego 546.98 m², LU5
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Cena za m²:

13 650 zł

Powierzchnia:

546,98 m²

Piętro:

parter

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Wirtualny spacer:

zobacz »

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą