Logo

Lokal gastronomiczny do wynajęcia, 161,00 m², oferta nr 3274/3098/OLW

24 150 zł

150 zł /m²

Rata 113 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal gastronomiczny z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Śródmieście

Lokal gastronomiczny 161,00 m², oferta nr , 3274/3098/OLW, Warszawa, Śródmieście, Śródmieście
3274/3098/OLW - zdjęcie nr 0
Lokalizacja lokalu gastronomicznego 161 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

150 zł

Powierzchnia:

161,00 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą