Lokal gastronomiczny do wynajęcia, 270,00 m², oferta nr 3202/3098/OLW
25 900 zł
96 zł /m²
Rata 121 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Lokal gastronomiczny z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.
Warszawa, Śródmieście

7
Cena za m²:
96 zł
Powierzchnia:
270,00 m²
Piętro:
parter
Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zapytaj o ofertę
Znajdź nieruchomość za granicą