Logo

Działka na sprzedaż, 2 503,00 m², oferta nr 3106/2089/OGS

125 150 zł

50 zł /m²

Rata 586 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty homfi

Blanki

Działka 2 503,00 m², oferta nr , 3106/2089/OGS, Blanki
3106/2089/OGS - zdjęcie nr 0
3106/2089/OGS - zdjęcie nr 1
3106/2089/OGS - zdjęcie nr 2
3106/2089/OGS - zdjęcie nr 3
3106/2089/OGS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 2503 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

50 zł

Powierzchnia:

2 503,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą