Logo

Działka na sprzedaż, 24 400,00 m², oferta nr BS1-GS-287057-252

2 550 000 zł

105 zł /m²

Rata 11 931 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Mogilany

Działka 24 400,00 m², oferta nr , BS1-GS-287057-252, Mogilany
BS1-GS-287057-252 - zdjęcie nr 0
BS1-GS-287057-252 - zdjęcie nr 1
BS1-GS-287057-252 - zdjęcie nr 2
BS1-GS-287057-252 - zdjęcie nr 3
BS1-GS-287057-252 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 24400 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

105 zł

Powierzchnia:

24 400,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą