Logo

Działka na sprzedaż, 2 015,00 m², oferta nr ASR-GS-48406

180 000 zł

89 zł /m²

Rata 842 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Krasne

Działka 2 015,00 m², oferta nr , ASR-GS-48406, Krasne
ASR-GS-48406 - zdjęcie nr 0
Lokalizacja działki 2015 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

89 zł

Powierzchnia:

2 015,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą