Logo

Działka na sprzedaż, 118,00 m², oferta nr SGNORI289

279 000 zł

2 364 zł /m²

Rata 1 305 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Sulejówek, Bagno

Działka 118,00 m², oferta nr , SGNORI289, Sulejówek, Bagno
SGNORI289 - zdjęcie nr 0
SGNORI289 - zdjęcie nr 1
SGNORI289 - zdjęcie nr 2
SGNORI289 - zdjęcie nr 3
SGNORI289 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 118 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

2 364 zł

Powierzchnia:

118,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą