Logo

Działka na sprzedaż, 1 095,00 m², oferta nr GRS-GS-3200

649 000 zł

593 zł /m²

Rata 3 037 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty GRYF Nieruchomości Słupskie

Ustka, Brzozowa

Działka 1 095,00 m², oferta nr , GRS-GS-3200, Ustka, Brzozowa
GRS-GS-3200 - zdjęcie nr 0
GRS-GS-3200 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja działki 1095 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

593 zł

Powierzchnia:

1 095,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą