Logo

Działka na sprzedaż, 17 231,00 m², oferta nr GS-14692-1

6 030 850 zł

350 zł /m²

Rata 28 217 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Waliszczak Nieruchomości

Piotrków Trybunalski

Działka 17 231,00 m², oferta nr , GS-14692-1, Piotrków Trybunalski
GS-14692-1 - zdjęcie nr 0
GS-14692-1 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja działki 17231 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

350 zł

Powierzchnia:

17 231,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą