Logo

Działka na sprzedaż, 13 500,00 m², oferta nr 7509/3098/OGS

8 775 000 zł

650 zł /m²

Rata 41 056 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Wesoła

Brak zdjęcia

Cena za m²:

650 zł

Powierzchnia:

13 500,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą