Logo

Działka na sprzedaż, 1 320,00 m², oferta nr PADY095

115 000 zł

87 zł /m²

Rata 538 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Szaniec

Działka 1 320,00 m², oferta nr , PADY095, Szaniec
PADY095 - zdjęcie nr 0
PADY095 - zdjęcie nr 1
PADY095 - zdjęcie nr 2
PADY095 - zdjęcie nr 3
PADY095 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1320 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

87 zł

Powierzchnia:

1 320,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą