Logo

Działka na sprzedaż, 2 915,00 m², oferta nr 6245/3098/OGS

1 200 000 zł

412 zł /m²

Rata 5 615 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Sulejówek

Działka 2 915,00 m², oferta nr , 6245/3098/OGS, Sulejówek
Lokalizacja działki 2915 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

412 zł

Powierzchnia:

2 915,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą