Działka na sprzedaż, 3 818,00 m², oferta nr 42319
1 374 480 zł
360 zł /m²
Rata 6 431 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Działka z oferty SDP Nieruchomości Wrocław
Siechnice, Jaśminowa

Mapa
Cena za m²:
360 zł
Powierzchnia:
3 818,00 m²
Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zapytaj o ofertę
Znajdź nieruchomość za granicą