Działka na sprzedaż, 1 311,00 m², oferta nr 19813
210 000 zł
160 zł /m²
Rata 983 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Działka z oferty Agencja Nieruchomości LUKSUS
Prażmów

Mapa
Cena za m²:
160 zł
Powierzchnia:
1 311,00 m²
Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zapytaj o ofertę
Znajdź nieruchomość za granicą