Logo

Działka na sprzedaż, 1 535,00 m², oferta nr HEBE840

1 100 000 zł

717 zł /m²

Rata 5 147 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Piotrków Trybunalski

Działka 1 535,00 m², oferta nr , HEBE840, Piotrków Trybunalski
Galeria

Cena za m²:

717 zł

Powierzchnia:

1 535,00 m²

Data aktualizacji: 2024-06-13

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą