Logo

Działka na sprzedaż, 1 945,00 m², oferta nr FRP-GS-198728-7

700 000 zł

360 zł /m²

Rata 3 275 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Nieruchomości Furman

Piła, Podlasie

Działka 1 945,00 m², oferta nr , FRP-GS-198728-7, Piła, Podlasie
FRP-GS-198728-7 - zdjęcie nr 0
FRP-GS-198728-7 - zdjęcie nr 1
FRP-GS-198728-7 - zdjęcie nr 2
FRP-GS-198728-7 - zdjęcie nr 3
FRP-GS-198728-7 - zdjęcie nr 4
FRP-GS-198728-7 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

360 zł

Powierzchnia:

1 945,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą