Logo

Działka na sprzedaż, 4 566,00 m², oferta nr T04523

1 350 000 zł

296 zł /m²

Rata 6 316 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Orange

Olsztyn, ul. Wiosenna 2 i

Działka 4 566,00 m², oferta nr , T04523, Olsztyn, ul. Wiosenna 2 i
T04523 - zdjęcie nr 0
T04523 - zdjęcie nr 1
T04523 - zdjęcie nr 2
T04523 - zdjęcie nr 3
T04523 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 4566 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

296 zł

Powierzchnia:

4 566,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą