Logo

Działka na sprzedaż, 1 088,00 m², oferta nr 2136

99 950 zł

92 zł /m²

Rata 468 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Góralczyk Nieruchomości

Nowogród, Śródpolna

Działka 1 088,00 m², oferta nr , 2136, Nowogród, Śródpolna
2136 - zdjęcie nr 0
2136 - zdjęcie nr 1
2136 - zdjęcie nr 2
2136 - zdjęcie nr 3
2136 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1088 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

92 zł

Powierzchnia:

1 088,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą