Logo

Działka na sprzedaż, 2 145,00 m², oferta nr HUDU329

750 000 zł

350 zł /m²

Rata 3 509 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Łódź, Bałuty

Działka 2 145,00 m², oferta nr , HUDU329, Łódź, Bałuty, Bałuty
HUDU329 - zdjęcie nr 0
HUDU329 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja działki 2145 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

350 zł

Powierzchnia:

2 145,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą