Logo

Działka na sprzedaż, 5 000,00 m², oferta nr SGZOTA977

1 325 000 zł

265 zł /m²

Rata 6 199 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Łódź, Bałuty, Jana i Cecylii

Działka 5 000,00 m², oferta nr , SGZOTA977, Łódź, Bałuty, Bałuty, Jana i Cecylii
SGZOTA977 - zdjęcie nr 0
Lokalizacja działki 5000 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

265 zł

Powierzchnia:

5 000,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą