Logo

Działka na sprzedaż, 3 995,00 m², oferta nr 17333

2 800 000 zł

701 zł /m²

Rata 13 101 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Agencja Nieruchomości LUKSUS

Konstancin-Jeziorna

Działka 3 995,00 m², oferta nr , 17333, Konstancin-Jeziorna
17333 - zdjęcie nr 0
17333 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja działki 3995 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

701 zł

Powierzchnia:

3 995,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą