Logo

Działka na sprzedaż, 1 003,00 m², oferta nr PAN170008

210 000 zł

209 zł /m²

Rata 983 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kamień, Psale

Działka 1 003,00 m², oferta nr , PAN170008, Kamień, Psale
PAN170008 - zdjęcie nr 0
PAN170008 - zdjęcie nr 1
PAN170008 - zdjęcie nr 2
PAN170008 - zdjęcie nr 3
PAN170008 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1003 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

209 zł

Powierzchnia:

1 003,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą