Logo

Działka na sprzedaż, 19 800,00 m², oferta nr 19255

2 277 000 zł

115 zł /m²

Rata 10 654 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Agencja Nieruchomości LUKSUS

Góra Kalwaria

Działka 19 800,00 m², oferta nr , 19255, Góra Kalwaria
Lokalizacja działki 19800 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

115 zł

Powierzchnia:

19 800,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą