Logo

Działka na sprzedaż, 1 100,00 m², oferta nr 20320

139 000 zł

126 zł /m²

Rata 650 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Agencja Nieruchomości LUKSUS

Biały Ług

Działka 1 100,00 m², oferta nr , 20320, Biały Ług
20320 - zdjęcie nr 0
20320 - zdjęcie nr 1
20320 - zdjęcie nr 2
20320 - zdjęcie nr 3
20320 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1100 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

126 zł

Powierzchnia:

1 100,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą