Logo

Działka na sprzedaż, 5 002,00 m², oferta nr PAN476489

535 000 zł

107 zł /m²

Rata 2 503 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wicko, Lipowa

Działka 5 002,00 m², oferta nr , PAN476489, Wicko, Lipowa
PAN476489 - zdjęcie nr 0
PAN476489 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja działki 5002 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

107 zł

Powierzchnia:

5 002,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą