Logo

Działka na sprzedaż, 2 564,00 m², oferta nr 7253/3098/OGS

1 650 000 zł

644 zł /m²

Rata 7 720 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Wesoła

Działka 2 564,00 m², oferta nr , 7253/3098/OGS, Warszawa, Wesoła, Wesoła
7253/3098/OGS - zdjęcie nr 0
7253/3098/OGS - zdjęcie nr 3
7253/3098/OGS - zdjęcie nr 4
Galeria

Cena za m²:

644 zł

Powierzchnia:

2 564,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą