Logo

Działka na sprzedaż, 3 200,00 m², oferta nr 6072/3098/OGS

4 160 000 zł

1 300 zł /m²

Rata 19 464 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Bielany

Brak zdjęcia

Cena za m²:

1 300 zł

Powierzchnia:

3 200,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą