Logo

Działka na sprzedaż, 1 249,00 m², oferta nr BEST-GS-15434

274 000 zł

219 zł /m²

Rata 1 282 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty BESTATE Nieruchomości

Tarnów

Działka 1 249,00 m², oferta nr , BEST-GS-15434, Tarnów
BEST-GS-15434 - zdjęcie nr 0
BEST-GS-15434 - zdjęcie nr 1
BEST-GS-15434 - zdjęcie nr 2
BEST-GS-15434 - zdjęcie nr 3
BEST-GS-15434 - zdjęcie nr 4
BEST-GS-15434 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

219 zł

Powierzchnia:

1 249,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą