Logo

Działka na sprzedaż, 13 100,00 m², oferta nr BEST-GS-15438

2 882 000 zł

220 zł /m²

Rata 13 484 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty BESTATE Nieruchomości

Tarnów

Działka 13 100,00 m², oferta nr , BEST-GS-15438, Tarnów
BEST-GS-15438 - zdjęcie nr 0
BEST-GS-15438 - zdjęcie nr 1
BEST-GS-15438 - zdjęcie nr 2
BEST-GS-15438 - zdjęcie nr 3
BEST-GS-15438 - zdjęcie nr 4
BEST-GS-15438 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

220 zł

Powierzchnia:

13 100,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą