Logo

Działka na sprzedaż, 946,00 m², oferta nr BEST-GS-13598

283 800 zł

300 zł /m²

Rata 1 328 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty BESTATE Nieruchomości

Tarnów

Działka 946,00 m², oferta nr , BEST-GS-13598, Tarnów
BEST-GS-13598 - zdjęcie nr 0
BEST-GS-13598 - zdjęcie nr 1
BEST-GS-13598 - zdjęcie nr 2
Galeria

Cena za m²:

300 zł

Powierzchnia:

946,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą