Logo

Działka na sprzedaż, 3 053,00 m², oferta nr 8107/3098/OGS

650 000 zł

213 zł /m²

Rata 3 041 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Sulejówek

Działka 3 053,00 m², oferta nr , 8107/3098/OGS, Sulejówek
8107/3098/OGS - zdjęcie nr 0
8107/3098/OGS - zdjęcie nr 1
8107/3098/OGS - zdjęcie nr 2
Galeria

Cena za m²:

213 zł

Powierzchnia:

3 053,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą