Logo

Działka na sprzedaż, 1 175,00 m², oferta nr 42/12320/OGS

125 000 zł

106 zł /m²

Rata 585 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Union House Łukasz Zbieżek

Sucha Beskidzka, Osiedle Garce

Działka 1 175,00 m², oferta nr , 42/12320/OGS, Sucha Beskidzka, Osiedle Garce
42/12320/OGS - zdjęcie nr 0
42/12320/OGS - zdjęcie nr 1
42/12320/OGS - zdjęcie nr 2
42/12320/OGS - zdjęcie nr 3
42/12320/OGS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1175 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

106 zł

Powierzchnia:

1 175,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą