Logo

Działka na sprzedaż, 2 178,00 m², oferta nr GRS-GS-2237

359 370 zł

165 zł /m²

Rata 1 681 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty GRYF Nieruchomości Słupskie

Smołdzino

Działka 2 178,00 m², oferta nr , GRS-GS-2237, Smołdzino
GRS-GS-2237 - zdjęcie nr 0
GRS-GS-2237 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja działki 2178 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

165 zł

Powierzchnia:

2 178,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą