Logo

Działka na sprzedaż, 1 880,00 m², oferta nr GRS-GS-2018

980 000 zł

521 zł /m²

Rata 4 585 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty GRYF Nieruchomości Słupskie

Postomino, Dorszowa

Działka 1 880,00 m², oferta nr , GRS-GS-2018, Postomino, Dorszowa
GRS-GS-2018 - zdjęcie nr 0
GRS-GS-2018 - zdjęcie nr 1
GRS-GS-2018 - zdjęcie nr 2
GRS-GS-2018 - zdjęcie nr 3
GRS-GS-2018 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1880 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

521 zł

Powierzchnia:

1 880,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą