Logo

Działka na sprzedaż, 1 094,00 m², oferta nr 563/4398/OGS

230 000 zł

210 zł /m²

Rata 1 076 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty OSA Nieruchomości

Mosina

Działka 1 094,00 m², oferta nr , 563/4398/OGS, Mosina
563/4398/OGS - zdjęcie nr 0
563/4398/OGS - zdjęcie nr 1
563/4398/OGS - zdjęcie nr 2
563/4398/OGS - zdjęcie nr 3
563/4398/OGS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1094 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

210 zł

Powierzchnia:

1 094,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą