Logo

Działka na sprzedaż, 1 626,00 m², oferta nr SGHIHI677

310 000 zł

191 zł /m²

Rata 1 450 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Lubicz Dolny

Działka 1 626,00 m², oferta nr , SGHIHI677, Lubicz Dolny
SGHIHI677 - zdjęcie nr 0
SGHIHI677 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja działki 1626 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

191 zł

Powierzchnia:

1 626,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą