Logo

Działka na sprzedaż, 52 445,00 m², oferta nr 44744/3186/OGS

9 276 000 zł

177 zł /m²

Rata 43 400 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka na sprzedaż 52445 m², Leśna, Koszalin

Koszalin, Leśna

Działka 52 445,00 m², oferta nr , 44744/3186/OGS, Koszalin, Leśna
Lokalizacja działki 52445 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

177 zł

Powierzchnia:

52 445,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą