Logo

Działka na sprzedaż, 1 400,00 m², oferta nr 5550/260/OGS

308 000 zł

220 zł /m²

Rata 1 441 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kamień

Działka 1 400,00 m², oferta nr , 5550/260/OGS, Kamień
5550/260/OGS - zdjęcie nr 0
5550/260/OGS - zdjęcie nr 1
5550/260/OGS - zdjęcie nr 2
5550/260/OGS - zdjęcie nr 3
5550/260/OGS - zdjęcie nr 4
5550/260/OGS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

220 zł

Powierzchnia:

1 400,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą