Logo

Działka na sprzedaż, 1 244,00 m², oferta nr 5548/260/OGS

248 800 zł

200 zł /m²

Rata 1 164 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kamień

Działka 1 244,00 m², oferta nr , 5548/260/OGS, Kamień
5548/260/OGS - zdjęcie nr 0
5548/260/OGS - zdjęcie nr 1
5548/260/OGS - zdjęcie nr 2
5548/260/OGS - zdjęcie nr 3
5548/260/OGS - zdjęcie nr 4
5548/260/OGS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

200 zł

Powierzchnia:

1 244,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą