Logo

Działka na sprzedaż, 3 235,00 m², oferta nr 91910227

1 132 250 zł

350 zł /m²

Rata 5 298 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gubin

Działka 3 235,00 m², oferta nr , 91910227, Gubin
91910227 - zdjęcie nr 0
91910227 - zdjęcie nr 1
91910227 - zdjęcie nr 2
91910227 - zdjęcie nr 3
91910227 - zdjęcie nr 4
91910227 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

350 zł

Powierzchnia:

3 235,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą