Logo

Działka na sprzedaż, 1 055,00 m², oferta nr 689/14328/OGS

150 000 zł

142 zł /m²

Rata 702 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Nieruchomości Sowa

Głuszyca

Działka 1 055,00 m², oferta nr , 689/14328/OGS, Głuszyca
689/14328/OGS - zdjęcie nr 0
689/14328/OGS - zdjęcie nr 2
689/14328/OGS - zdjęcie nr 3
Galeria

Cena za m²:

142 zł

Powierzchnia:

1 055,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą